O FIRMIE

Gamma Metal, to firma zajmująca się produkcją elementów wykończeniowych dla inwestycji budowlanych, która specjalizuje się w metalu, szkle i drewnie. Firma posiada bogate doświadczenie na rynku międzyinstytucjonalnym zdobyte przez jakość i wiedzę. Portfolio inwestycji zawiera między innymi budynki wielomieszkaniowe, galerie handlowe, obiekty sportowe czy domy jednorodzinne, a każda z nich dzięki wykończeniom Gamma Metal zyskała nowoczesny i prestiżowy wygląd.

Produkty Gamma Metal przygotowywane są na zamówienie pod konkretną inwestycje, a działalność firmy ukierunkowana jest na sprawną i profesjonalną obsługę klienta.

Niewątpliwą przyjemność sprawia nam również obsługa klienta indywidualnego. Chętnie podejmujemy zadania „balustrada na miarę”, która usatysfakcjonuje Państwa gusta. Klient indywidualny korzysta z bogatego doświadczenia, które firma zdobywa przy realizacji dużych zadań, z wypracowanej terminowości i naturalnej dla nas rzetelności.

Zapraszamy zapoznania się z naszymi produktami i galerią realizacji.a każda z nich dzięki wykończeniom Gamma Metal zyskała nowoczesny i prestiżowy wygląd.